O nás

Naše poslání

Chceme pomáhat podnikatelům a malým firmám uspět v online světě, kde se žádný business neobejde bez kvalitního webu. Ať už potřebujete udělat redesign webu nebo vytvořit web zcela nový, potřebujete nové logo nebo pomoc s online marketingem – máme pro každého připravené komplexní řešení služeb, se kterými dosáhnete spokojených zákazníků i dobře fungujícího podnikání. Protože kdo není na internetu vidět, jako by nebyl. 

Zakládáme si na profesionálních službách a jedinečném stylu

Za posledních 10 let jsme nasbírali zkušenosti z malých rodinných firem i velkých korporací, cestovali do zahraničí, kde jsme studovali i pracovali, čerpali znalosti nejen z vysokých škol a nyní jsme se rozhodli vše zužitkovat ve vlastním podnikání. Zkušenosti a znalosti nejsou ale při naší práci to nejdůležitější. To čím se stáváme unikátní je náš proklientský přístup. 

Kdo je v našem týmu? 

Jmenuji se Michaela Tóthová a jsem webdesignérka týmu Goldweb, a pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, budu to já, s kým budete komunikovat a sdílet vaše představy i cíle. Pro klienty připravuji grafický návrh jejich webu. Budu se vás proto hodně ptát, budu vám naslouchat a udělám vše proto, abyste s výsledkem naší práce byli spokojení. Proč? Protože jedině když je zákazník spokojený, dává to, co děláme skutečný smysl. A také chceme, aby se k nám naši klienti zas a znovu vraceli. 

Tvorba webu je ale práce nejméně pro dva lidi. Takže jsme v tom vždy minimálně dva – tu náročnější práci odvede Marek Tóth (můj manžel), který se věnuje kódování a programování a přivádi webové stránky k životu. Nádherně se doplňujeme v tom co děláme a naše práce je naše druhé nejoblíbenější téma (kdyby vás zajímalo, jaké je to první, ráda vám to povím třeba někdy po telefonu nebo osobně : -)). 

Rosteme s našimi klienty, rozrůstáme se, proto je nedílnou součástí našeho týmů i marketignový specialista Matúš Škorík, který se věnuje optimalizaci pro vyhledávače, online marketingovým a marketingovým strategiím, ale pomůže i s nastavením SEO, PPC reklamami či e-mailovými rozesílkami. 

Dále copywriterka Klára Baboučková, která se postará o profesionální texty a senior grafik Honza Pokorný, který po grafické stránce uspokojí i nejnáročnější zákazníky. 

Dohromady jsme parta profesionálů, kteří milují svou práci.

Pojďme posunout i vaši firmu kupředu! —> SLUŽBY

Harmonie

Perfektní balance mezi kreativitou a obchodním přemýšlením pomáhá firmám růst rychleji.

Inteligence

Naší touhou je budovat řešení, která dávají smysl, proto naše klienty směrujeme k moudrým rozhodnutím na základě našich bohatých zkušeností a znalostí.

Partnerství

Stojíme na straně klienta a vždy vyvíjíme maximální úsilí, abychom projekt dostali ke správnému cíli.

Férovost

Stojíme na straně klienta a vždy vyvíjíme maximální úsilí, abychom projekt dostali ke správnému cíli.

Růst

Neustálé vylepšování pro nás znamená pracovat na sobě i vylepšovat naše produkty.

Nadšení

Naše práce nás baví. Pracujeme ve dne, v noci, někdy i o víkendech, když je potřeba. A ještě si to užíváme.

Objednejte si úvodní konzultaci35 minut online, zdarma a nezávazně o vašem projektu.